אזעקות לבית חכם    

אבטחת דירה או בית פרטי הפכה לחיונית מתמיד בכדי לשמור על בטחון בני המשפחה והרכוש. שיטות הפריצה לבתים פרטיים ולדירות השתכללה עם השנים ואיתן גם שיטות האבטחה השונות. הטכנולוגיה המתקדמת ביותר היום לאבטחת הבית היא טכנולוגיית בית חכם המאפשרת לנהל את כל מערכות האבטחה באופן אלחוטי מהטלפון הנייד. בין המערכות השונות בטכנולוגייה החדשה, ניתן למצוא מערכת אזעקות לבית חכם ומצלמות חכמות באיכות HD. מערכות האבטחה בטכנולוגיית בית חכם פועלות באופן אלחוטי בצורה נוחה דרך הטלפון הנייד ומאפשרות מעקב אחר כל מה שמתרחש בבית 24/7.  
 
אבטחה חכמה עם מצלמות HD
 
אם בעבר רוב מצלמות האבטחה היו בטכנולוגיה מיושנת של צבעים שחור ולבן, כיום ניתן להתקין אבטחה חכמה עם מצלמות HD מתקדמות. מצלמות HD מאפשרות לקבל תמונה טובה יותר של פריצות לבית או נסיונות פריצה. בדרך זו, מצלמות HD מאפשרות למשטרה לחפש אחר הפורצים בצורה טובה יותר בכדי להביא אותם למשפט ולמנוע מהם נסיונות נוספים של פריצה ואף במקרים רבים גם להחזיר את הציוד שנגנב אל בעליו. 
 
מערכת אזעקה לבית חכם
 
כאמור, טכנולוגיית הבית החכם מאפשרת לכם לבצע פעולות הקשורות למערכות הבית באופן אלחוטי מהטלפון הנייד. כך גם לגבי מערכת אזעקה לבית חכם המאפשרת לכם לנהל את זמני ההפעלה והניתוק בצורה נוחה, נגישה ומכל מקום דרך הטלפון הנייד גם כאשר אתם לא נמצאים בבית.

image alt

switcher v2

image alt

switcher v3

איפה אפשר להזמין מערכת בית חכם אלחוטי? 
 
אם החלטתם לשדרג את מערכת האבטחה שלכם בבית או להתקין מערכת אבטחה חדשה, חברת טכנו לוג היא הכתובת בשבילכם! חברת טכנו לוג מספקת ללקוחותיה שירות של חשמלאי מוסמך להתקנת מערכת בית חכם אלחוטי. מוצרי החברה מיובאים מהחברות המקצועיות ביותר למערכות בית חכם וההתקנה מתבצעת על-פי תקנות עבודת החשמל המחמירות ביותר. השירותים המקצועיים של חברת טכנו לוג כוללים בין היתר התקנת גופי תאורה אלחוטיים, מפסק חכם לדוד והתקנה של מערכת אזעקות לבית חכם.  
 
אזעקות לבית חכם של חברת טכנו לוג
 
להזמנת התקנה של מערכות אבטחה מתקדמות לבית חכם, השאירו את הפרטים שלכם באתר חברת טכנו לוג או התקשרו ישירות לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר. צוות חברת טכנו לוג ישמח לסייע לכם בבחירת המוצרים החדישים ביותר הקיימים היום לבתים חכמים!

חנות אינטרנטית Fly Guy
x

#{title}

#{text}

#{price}