בית חכם בהתאמה אישית    

חולמים על בית חכם? כדאי שתדעו שהחלום שלכם הוא נגיש יותר מתמיד! התקנת מערכות לבית חכם מתבצעת עבור כל מבנה, אם זה משרד, דירה, בית פרטי או מבנה מסחרי. הבית החכם מאפשר לכם לשלוט על המערכות השונות הפועלות בבית הנחוצות לכל בני המשפחה הגרים בבית. את בניית הבית שלכם כבית חכם ניתן לבצע עם התאמה אישית לצרכים שלכם. תכנון בית חכם בהתאמה אישית מתבצע במהלך בנייה של בית חדש, בשלבי בניית התשתיות או כפעולת שדרוג לבית קיים.  
 
בית חכם ללא תשתית ובניית מערכת חשמל חכמה
 
אם אתם מתכננים לבנות בית פרטי חדש או נמצאים בשלבי תהליך הבנייה של הבית, תוכלו להזמין אנשי מקצוע לבניית התשתית לבית החכם. בניית בית חכם ללא תשתית מתבצעת עם מערכת חשמל חכמה המאפשרת נוחות מקסימלית ושליטה מלאה על פעולות יום יומיות הזקוקות לשימוש בחשמל.  
 
בית חכם קווי או אלחוטי, מה כדאי?
 
כאשר מדברים על בניית מערכת לבית חכם, יש צורך להתייחס ל-2 סוגים עיקריים:

  1. מערכת בית חכם הפועלת על תשתית קווית (חוטית).
  2. מערכת בית חכם הפועלת באופן אלחוטי ללא בתשתית חשמל מותאמת. 
image alt

switcher v2

image alt

switcher v3

אם כן, השאלה המתבקשת היא - איזו מערכת כדאי להתקין בבית? בין מערכת בית חכם קווי לבין מערכת בית חכם אלחוטי ישנם הבדלים מהותיים אבל עדיין ניתן לראות בבתים פרטיים, דירות ובתי עסק התקנה של 2 הסוגים הללו ואף שילוב של שניהם. מערכת בית חכם קווית יכולה להתאים בהחלט בשלבי בנייה של בית חדש וכשזה נוגע לבית או דירה קיימים, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מומחה לבית חכם ולקבל החלטה מושכלת איזו מבין המערכות תתאים לבית.
 
בקרה ושליטה על בית חכם על-ידי לוח בקר ראשי
 
השליטה על מערכת בית חכם יכולה להתבצע על-ידי שימוש בטלפון נייד או באמצעות בקרה ושליטה על בית חכם עם בקר ראשי. אילו למעשה ההבדלים בין המערכת הקווית למערכת האלחוטית. כל אחד יכול להחליט איפה יותר נוח לו לשלוט על פעולות מסויימות בבית, דרך הטלפון הנייד או באמצעות בקר שליטה. 
 
בית חכם בהתאמה אישית עם צוות חברת טכנו לוג
 
מוכנים להתקין מערכת חכמה לבית שלכם? חברת טכנו לוג מציעה לכם שירות אישי ומקצועי של חשמלאי מוסמך ומומחה בהתקנה של מערכות בית חכם בשיטה הקווית ומערכות בית חכם בשיטה האלחוטית. לפרטים נוספים על המערכות לבית חכם של חברת טכנו לוג, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של המשרד. 

חנות אינטרנטית Fly Guy
x

#{title}

#{text}

#{price}