דוד שמש חכם    

בישראל ישנם חודשים רבים של שמש אשר מספקת מקור לאנרגיה לחימום המים בבתים פרטיים ובדירות. עם זאת, בחודשי החורף יש צורך בשימוש בחימום חשמלי למים. בנוסף לכך, ישנם לא מעט דירות ברחבי ישראל שאין להם דוד הפועל על אנרגיית השמש ולכן יש צורך בשימוש יום יומי בדוד חשמלי על מנת לחמם את המים לבית. השימוש בדוד חשמלי צורך כמות גדולה של חשמל ואחת הדרכים לשלוט בצריכה זו של חשמל, היא באמצעות התקנה של שעון לדוד. המהפיכה בתחום שעוני הדוד בוצעה בשנים האחרונות, כאשר נכנס לשוק בישראל מוצר חדש אשר פועל על גבי הטלפון הסלולרי ומספק שליטה מלאה מכל מקום על פעולת חימום המים בדוד. 
 
באמצעות מפסק לדוד בטכנולוגיית בית חכם, ניתן לשלוט על פעולת הפעלת חימום המים בדוד, בין אם זה דוד שמש ובין אם זה דוד חשמלי. בנוסף, המפסק החכם מאפשר לבדוק את צריכת הזרם במעגל הדוד ולקבל אינדיקציה לתקלות שונות בדוד חשמלי או בדוד שמש. 
 
מפסק חכם לדוד עם שליטה דרך הטלפון הנייד
 
טכנולוגיית הבית החכם הגיעה לכל מכשיר ביתי הפועל על חשמל ואחד מהם הוא הדוד החשמלי. מפסק חכם לדוד מביא איתו חומרה ותוכנה מתקדמים אשר שילוב של שניהם מביא לשליטה מלאה על פעולת הדוד בכל שעה ומכל מקום. בדרך זו, ניתן לתפעל את הדוד באמצעות הטלפון הנייד לפני ההגעה לבית או בכל שלב במהלך היום. בנוסף לכך, ניתן לתזמן את פעולת החימום החשמלי של הדוד לשעות מסויימות במהלך היום ואף לימים מסויימים בשבוע. 

image alt

switcher v2

image alt

switcher v3

התקנה של מערכת דוד חכם
 
אם אתם מעוניינים בהתקנה של מערכת דוד חכם, כדאי לכם להזמין חשמלאי מוסמך עם ניסיון בתחום הבית החכם. חשמלאי מוסמך יתקין עבורכם דוד מים חכם בצורה בטוחה שתאפשר לכם להשתמש במוצר בצורה יעילה בכל יום. 
 
דוד מים חכם - איפה קונים? 
 
אם החלטתם לקנות דוד שמש חכם, מומלץ לכם לעשות זאת דרך חנות האונליין של חברת טכנו לוג. חברת טכנו לוג מנגישה לכם את מוצרי הבית החכם באתר מקצועי המאפשר לכם לבצע הזמנה אונליין בכל זמן נתון ובמחירים הטובים ביותר. 
 
חברת טכנו לוג מציעה שירותי התקנה לדוד שמש חכם
 
צריכים התקנה של דוד שמש חכם? חברת טכנו לוג מספקת לכם גם שירות התקנות, עם חשמלאי מוסמך בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום!   

Proudly Created by Fly Guy
x

#{title}

#{text}

#{price}