דוד שמש חכם    

בישראל ישנם חודשים רבים של שמש אשר מספקת מקור לאנרגיה לחימום המים בבתים פרטיים ובדירות. עם זאת, בחודשי החורף יש צורך בשימוש בחימום חשמלי למים. בנוסף לכך, ישנם לא מעט דירות ברחבי ישראל שאין להם דוד הפועל על אנרגיית השמש ולכן יש צורך בשימוש יום יומי בדוד חשמלי על מנת לחמם את המים לבית. השימוש בדוד חשמלי צורך כמות גדולה של חשמל ואחת הדרכים לשלוט בצריכה זו של חשמל, היא באמצעות התקנה של שעון לדוד. המהפיכה בתחום שעוני הדוד בוצעה בשנים האחרונות, כאשר נכנס לשוק בישראל מוצר חדש אשר פועל על גבי הטלפון הסלולרי ומספק שליטה מלאה מכל מקום על פעולת חימום המים בדוד. 
 
באמצעות מפסק לדוד בטכנולוגיית בית חכם, ניתן לשלוט על פעולת הפעלת חימום המים בדוד, בין אם זה דוד שמש ובין אם זה דוד חשמלי. בנוסף, המפסק החכם מאפשר לבדוק את צריכת הזרם במעגל הדוד ולקבל אינדיקציה לתקלות שונות בדוד חשמלי או בדוד שמש. 
 
מפסק חכם לדוד עם שליטה דרך הטלפון הנייד
 
טכנולוגיית הבית החכם הגיעה לכל מכשיר ביתי הפועל על חשמל ואחד מהם הוא הדוד החשמלי. מפסק חכם לדוד מביא איתו חומרה ותוכנה מתקדמים אשר שילוב של שניהם מביא לשליטה מלאה על פעולת הדוד בכל שעה ומכל מקום. בדרך זו, ניתן לתפעל את הדוד באמצעות הטלפון הנייד לפני ההגעה לבית או בכל שלב במהלך היום. בנוסף לכך, ניתן לתזמן את פעולת החימום החשמלי של הדוד לשעות מסויימות במהלך היום ואף לימים מסויימים בשבוע. 

image alt

switcher v2

image alt

switcher v3

התקנה של מערכת דוד חכם

 
אם אתם מעוניינים בהתקנה של מערכת דוד חכם, כדאי לכם להזמין חשמלאי מוסמך עם ניסיון בתחום הבית החכם. חשמלאי מוסמך יתקין עבורכם דוד מים חכם בצורה בטוחה שתאפשר לכם להשתמש במוצר בצורה יעילה בכל יום. 
 

דוד מים חכם - איפה קונים? 

 
אם החלטתם לקנות דוד שמש חכם, מומלץ לכם לעשות זאת דרך חנות האונליין של חברת טכנו לוג. חברת טכנו לוג מנגישה לכם את מוצרי הבית החכם באתר מקצועי המאפשר לכם לבצע הזמנה אונליין בכל זמן נתון ובמחירים הטובים ביותר. 
 

חברת טכנו לוג מציעה שירותי התקנה לדוד שמש חכם

 
צריכים התקנה של דוד שמש חכם? חברת טכנו לוג מספקת לכם גם שירות התקנות, עם חשמלאי מוסמך בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום!   

מה כדאי לדעת לפני שמתקינים דוד שמש חכם

ראשית צריך שתהיה בבית רשת אינטרנט אלחוטית שכן על גבי רשת זאת מותקן המפסק החכם לדוד
כמו כן מפסק חכם לדוד עולה מעט יותר מאשר שעון שבת מכאני

כיצד פועל מפסק חכם לדוד

מפסק חכם לדוד משלב שני דברים.
1. המפסק עצמו ובו ניתן לבצע מספר פעולות מצומצם באופן ידני.
2. האפלקציה בעזרתה ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות

האם המפסק החכם מתאים לדוד שמש

המפסק החכם מתאים לכול סוגי הדודים אפילו למי שמותקן חימום בגז ובלבד שמותקן בו גוף חימום.

מה העלות של מפסק דוד שמש חכם

עלות של מפסק חכם נע בין 200-300₪ תלוי בדגם למעוניינים אנחנו מספקים גם שרות התקנה בבית הלקוח בעלות נוספת של 300₪ המחירים כוללים מע"מ

דוד שמש חכם

מזג האוויר המשתנה בישראל, ובעיקר כמות הימים השמשיים הרבה מאד, מצריכים מאתנו התנהלות חכמה ונכונה בכל הקשור לשימוש באמצעי חימום וקירור למיניהם, לרבות דוד המים שלנו. בעידן הטכנולוגי של היום אפשר למצוא שפע של פתרונות חדשניים ומתקדמים מאד המסייעים לנו לייעל תהליכים שונים, לעבוד בצורה טובה יותר וגם לחסוך לא מעט כסף.

דוד שמש חכם הוא אחד הפיתוחים המעניינים של השנים האחרונות והוא חלק ממגמה שהולכת לנפוצה יותר ויותר של בתים חכמים, המספקים לנו מענה למגוון של צרכים. בעזרת דוד השמש החכם אנו יכולים לנצל כהלכה את השמש החזקה לטובת חימום המים בשעות הנדרשות לנו וכך לחסוך משמעותית בהוצאות החשמל. הדוד שלנו, בזכות כך, הופך לפונקציונאלי יותר, כזה המותאם לכל הצרכים, וגם השימוש היעיל שבו יכול למנוע תקלות עתידיות ואף נזקים.

מה כדאי לדעת לפני שמתקינים דוד שמש חכם

כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים של דוד השמש החכם והיכולת שלנו לתפעל אותו מרחוק מכל מקום ובכל זמן, חשוב לדעת כמה נקודות. ראשית, מכיוון שמדובר במערכת המתבססת על רשת האינטרנט האלחוטית שלנו, עלינו לוודא שקיימת בבית רשת כזו, טובה, איכותית וגם מהירה מספיק. אל הרשת הזו יהיה מחובר המפסק החכם, שיהפוך את דוד השמש שלנו לחכם גם כן והוא זה שיאפשר לנו בפועל את השליטה ואת תפעולו של הדוד בהתאם לצורך. מעבר לכך, חשוב לוודא כי אותו מפסק שאתם רוכשים לצורך הפיכתו של הדוד לדוד חכם עומד בכל התקנים הנדרשים, לרבות תקני הבטיחות. מסיבה זו חשוב מאד להיעזר במומחים ולבחון היטב את כל האפשרויות הקיימות כדי לוודא שאכן מתקינים את המענה המתאים.

כיצד פועל מפסק חכם לדוד

דוד שמש חכם מתבסס, כאמור, על מפסק חכם – מכשיר ייעודי המותקן לצד הדוד. את תפעולו של המפסק עושים באמצעות אפליקציה ייעודית, המותקנת בטלפון הנייד החכם שלנו, אפליקציה שכוללת כלים רבים ואפשרות לבצע מגוון של פעולות באופן ידני. אפשר לשלוט בדוד השמש בעזרתה ולבחון את השימוש בו בכל עת (לרבות זיהוי תקלות, בעיות או כל עניין אחר שקשור בדוד). ניתן גם בעזרתו לבדוק את צריכת הזרם במעגל הדוד ולקבל מידע גם על דוד החשמל.

האם המפסק החכם מתאים לדוד שמש

מפסק חכם בהחלט מתאים לדוד שמש, ולמעשה – הוא מתאים לכל סוגי הדודים, לרבות מתקני חימום בגז שבהם גוף חימום. כך ניתן ליהנות מהשילוב בין קדמה לאיכות ולהפוך את ההתנהלות שלנו כולה לחכמה וליעילה.

מה העלות של מפסק דוד שמש חכם

עלותו של המפסק החכם נקבעת בהתאם לדגם המפסק. ישנם כיום סוגים שונים של מפסקים, הנבדלים אלה מאלה באיכות שלהם וגם באופן שבו הם פועלים. לכך יש להוסיף את עניין ההתקנה, שכן כאן נדרשת התקנה של איש מקצוע מומחה – חשמלאי מוסמך לצורך חיבור נכון, תקין ובטיחותי בין כל האלמנטים הקיימים. ובשורה התחתונה - מדובר על טווח של בין 200 ₪ ל-300 ₪ עבור המספק עצמו, ועוד כ-300 ₪ לערך עבור ההתקנה.

רוצים ליהנות מפיתוחים חדשניים ומתקדמים מאד שיעזרו לכם להפוך את הבית שלכם, או חלק ממנו לחכם? מעוניינים להתקין מפסק חכם לדוד השמש שלכם? חברת טכנו-לוג היא המקום לפנות אליו. החברה שפועלת מאז שנת 2016, מתמחה בשירות מכירה והתקנה של מגוון מוצרי בית חכם, לרבות מפסק לדוד שמש, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים שהוא מביא אתו ולהכניס את הקדמה הביתה.  

 
 

חנות אינטרנטית Fly Guy
x

#{title}

#{text}

#{price}