מפסק חכם לתריס חשמלי

בעידן של היום יותר ויותר ישראלים בוחרים להפוך את הבית שלהם לבית חכם ולנצל את כל הפיתוחים הטכנולוגיים המוצעים להם כדי ליצור מרחב מתקדם, חדשני וגם נוח וחסכוני. התריסים החשמליים הם אלמנט חשוב ומרכזי בבית ובזכות הטכנולוגיה החדישה אפשר גם לשלוט בהם בצורה קצת שונה. אם עד היום הוצע לנו מפסק חשמלי, שבעזרתו יכולנו לתפעל את התריס שלנו, הרי שעתה אנו יכולים ליהנות מפיתוח נוסף שחוסך לנו זמן יקר והופך את השליטה בתריס לקלה בהרבה.

מהם היתרונות של מפסק חכם לתריס חשמלי

מפסק חכם לתריס חשמלי, וכפי שניתן לנחש משמו, מאפשר שליטה בתריס – פתיחה וגם סגירה, מכל מקום ובכל זמן, ולמעשה – מבלי שנצטרך לשהות בבית באותו הרגע ולבצע את פעולת הפתיחה או הסגירה/נעילה. בשנים האחרונות בעלי בתים עם תריסים חשמליים בוחרים להתקין גם מפסק חכם כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שהוא מביא אתו, יתרונות ההופכים את המפסק לפתרון מצוין לשנים ארוכות. אחד היתרונות הוא הביטחון שהוא משרה עלינו. גם כשאנו לא בבית, חשוב לנו להרגיש שביתנו בטוח ושלא מתאפשרת כניסה חופשית וקלה לאנשים זרים.

היכולת לשלוט בתריס החשמלי מכל מקום שאנו רוצים היא חלק מתפעול חכם בהרבה ושמירה על בית בטוח יותר. כך אנו נהנים משקט נפשי ולא מוכרחים להיות נוכחים פיזית, במקום, כדי לסגור או לפתוח את התריס. יתרון נוסף הוא הגמישות הרבה שהוא מביא אתו. באמצעות מפסק חכם לתריס חשמלי אנחנו יכולים לוודא בימים גשומים, במידה ושכחנו לסגור את התריס ויצאנו מהבית, שהוא יהיה סגור (ולא משנה היכן אנו נמצאים) וכך למנוע כניסה של גשם. ובל נשכח את הנוחות שבכך. אנחנו לא תלויים בדבר ודבר איננו תלוי בנו. תפעול התריסים החשמליים באמצעות מפסק חכם הופך את העניין לפשוט וקל.

כיצד עובד מפסק חכם לתריסים חשמליים

המפסק החכם, שמחובר ישירות אל התריסים החשמליים, מאפשר שליטה מלאה בהם ללא הצורך בחיבור חשמלי. תודות לראוטר שפועל במקום ורכיב מיוחד המחובר אליו, מתבצעת השליטה באמצעות WIFI וללא כבלים רבים. הטלפון החכם שלנו "מדבר" למעשה עם אותו מפסק תודות למערכת עצמה ובעזרת אפליקציה ייעודית אנו יכולים לפתוח או לסגור את התריסים החשמליים מבלי שבפועל נצטרך להשתמש במפסק הפיזי, שנמצא בביתנו.

איזה סוג חיבור נדרש למפסק

כדי לתפעל מפסק חכם לתריס חשמלי, כמו גם לאלמנטים נוספים בבית, נדרש חיבור לאינטרנט ואפשרות ל – WIFI, כאמור. אין תלות במערכת החשמל והשליטה כולה נעשית מרחוק.

מי מוסמך להתקין מפסקים חכמים לתריסים חשמליים ותאורה

מכיוון שמדובר במערכת סבוכה המצריכה רמת בטיחות גבוהה ועמידה בתקנים, חשוב לבצע את ההתקנה באמצעות מתקין מוסמך, בעל הכשרה מתאימה. חשמלאי מוסמך, המתמחה בהתקנות מסוג זה ומכיר היטב את מוצרי הבית החכם, לרבות אופן השליטה בהם, הוא הכתובת הנכונה להיעזר בה. בעזרתו אפשר להתקין את המספק וליהנות מהיתרונות הרבים שהוא מביא אתו.

מה העלות של המפסק

עלותו של המפסק נקבעת בהתאם לדגם ולאיכות שלו. עלות מפסק חכם לתריס חשמלי תהיה גבוהה יותר כשמדובר במוצר מתקדם וחדשני ונמוכה יותר כאשר זהו פתרון פשוט למדי. בכל מקרה, כדאי לבחון את הדגמים הקיימים בשוק כיום, להשוות ולבחון איזה מהם הוא המתאים ביותר.

מעוניינים להתקין מפסק חכם וזקוקים לבעל מקצוע מתאים? חברת טכנו-לוג היא המקום לפנות אליו. החברה שפועלת מאז שנת 2016, מתמחה בשירות מכירה והתקנה של מגוון מוצרי בית חכם, לרבות מפסק לתריס חשמלי, ועושה זאת תוך דגש על איכות ברמה גבוהה וזמינות מרבית ללקוח.
 
 
חנות אינטרנטית Fly Guy
x

#{title}

#{text}

#{price}